![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/Mentalne-zdorovya-1.png)
#Ментальне здоров'я
Школа медіаторів 2.0.
Проблема, яку розв’язували: збільшення кількості конфліктів у суспільстві через війну.
Команда провела серію онлайн-заходів, спрямованих на розвиток навичок ненасильницької комунікації та покращення морального стану під час війни. Серед них групи психологічної підтримки, онлайн-тренінги про те, як налагоджувати комунікацію та розв’язувати конфлікти, та ін.
2022, онлайн