![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/SMILYVI-2.jpg)
#Освіта
СМІЛИВІ
Проблема, яку розв’язували: недостатній рівень медіаграмотності серед підлітків.
Команда створила навчальний курс із медіаграмотності. Програма занять охопила такі теми: інтернет-шахрайство, фейки, психологія, ораторське мистецтво (у розрізі впливу на публіку), формування медіапростору, складові новин та інші. Курсі прослухали понад пів сотні підлітків.
2023, Коростенська ТГ, Житомирська обл.