![](https://upshiftukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-08_18-47-25.jpg)
#Освіта
Sweet teacher’s
Проблема, яку розв’язували: відсутність можливостей у старшокласників із вразливих груп населення пройти додаткові заняття з підготовки до НМТ.
Команда організувала курси для старшокласників із підготовки до НМТ з математики. Апшифтери самостійно викладали для молоді, оскільки навчаються в педагогічному університеті. Такі курси збільшили шанси старшокласників із вразливих груп населення на вступ до вишів. Також команда публікувала корисну інформацію з математики на своїх сторінках у соцмережах.
2023, м. Житомир